595 000 €
4132 €/m²
Property 49135 photo 1
Property 49135 photo 2
Property 49135 photo 3
Property 49135 photo 4
Property 49135 photo 5
Property 49135 photo 6
Property 49135 photo 7
Property 49135 photo 8
Property 49135 photo 9
Property 49135 photo 10
Property 49135 photo 11
Property 49135 photo 12
Property 49135 photo 13
Property 49135 photo 14
Property 49135 photo 15
Property 49135 photo 16
Property 49135 photo 17
Property 49135 photo 18
Property 49135 photo 19
Property 49135 photo 20
Property 49135 photo 21
Property 49135 photo 22
Property 49135 photo 23
Property 49135 photo 24

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 144 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Total covered internal area 144 sq.m, covered veranda 13,6 sq.m and a roof garden 20 sq.m. 

There are 2 same houses more:

         Villa No3 - 620,000 €

         Villa No4 - 620,000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
670 000 € 3526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33764
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42568
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 35378
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41611
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38466
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
770 000 € 4502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52034
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
510 000 € 3290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43925
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა