კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5800 m² ქალკიდიკზე
საბერძნეთი
მაკედონია
ცარციდიკი
Nea Propontida
Paralia Dionisiou
100 000 €
17 €/m²
ობიექტის კოდი
49128
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5800 m²
რეგიონი
ქალკიდიკი/სხვა
ადგილი
Paralia Dionisiou (Nea Propontida) | ცარციდიკი (მაკედონია)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1100 m
მანძილი აეროპორტამდე:
37 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5800 კვ.მ. in Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 206 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
130 000 €
40 €/m²
სასტუმრო 3221 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
57322
ფართი
3221 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
100 000 €
215 €/m²
სასტუმრო 465 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
35495
ფართი
465 m²
მანძილი ზღვიდან
14000 m
იყიდება
110 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 7000 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
34627
ფართი
7000 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
130 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 2650 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
61856
ფართი
2650 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
100 000 €
17 €/m²
სასტუმრო 5800 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
49128
ფართი
5800 m²
მანძილი ზღვიდან
1100 m
იყიდება
90 000 €
193 €/m²
სასტუმრო 465 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
35494
ფართი
465 m²
მანძილი ზღვიდან
14000 m
იყიდება
95 000 €
13 €/m²
სასტუმრო 7000 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
11909
ფართი
7000 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
90 000 €
430 €/m²
სასტუმრო 209 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
35819
ფართი
209 m²
მანძილი ზღვიდან
650 m
იყიდება
100 000 €
186 €/m²
სასტუმრო 537 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
50159
ფართი
537 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
იყიდება
110 000 €
83 €/m²
სასტუმრო 1320 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
5434
ფართი
1320 m²
მანძილი ზღვიდან
25000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the