3 800 000 €
5156 €/m²
Property 49062 photo 1
Property 49062 photo 2
Property 49062 photo 3
Property 49062 photo 4
Property 49062 photo 5
Property 49062 photo 6
Property 49062 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 737 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, 3 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 000 000 € 7476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47230
  • ფართი 535 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 295 000 € 8833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49254
  • ფართი 373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
4 540 000 € 6715 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23662
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49145
  • ფართი 435 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 000 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52521
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 200 000 € 5387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24873
  • ფართი 594 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
4 500 000 € 3 900 000 € 4406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42403
  • ფართი 885 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 400 000 € 9855 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43718
  • ფართი 345 m²
  • Rooms 5
იყიდება
5 000 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49460
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა