6 300 000 €
7627 €/m²
Property 49056 photo 1
Property 49056 photo 2
Property 49056 photo 3
Property 49056 photo 4
Property 49056 photo 5
Property 49056 photo 6
Property 49056 photo 7
Property 49056 photo 8
Property 49056 photo 9
Property 49056 photo 10
Property 49056 photo 11
Property 49056 photo 12
Property 49056 photo 13
Property 49056 photo 14
Property 49056 photo 15
Property 49056 photo 16
Property 49056 photo 17
Property 49056 photo 18
Property 49056 photo 19
Property 49056 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Energy Class:
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 35000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 30 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 826 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 3 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 3 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

 Located in Moniatis village, Limassol District 

  • 5 bedrooms
  • 8 bathrooms
  • Cinema
  • Gym
  • Office
  • SPA room
  • Spacious living and dining area
  • Wine cellar room
  • Internal pool
  • Exterior 2 level pool
  • Mates room
  • 3 fire places including exterior
  • A/C VRV and Under floor heating
  • Smart home
  • Covered parking 2 cars -exterior parking for 3 cars
  • Spacious garden landscape

PRIVILEGES OF MONIATIS

  • Prestigious neighbourhood consisting of newly built luxurious houses
  • Secure and supervised neighbourhood
  • Beautiful nature and fresh healthy mountain air
  • An abundance of hiking trails in the surrounding forests with rivers and waterfalls
  • 20 minutes’ drive to Troodos ski resort of Cyprus
  • 30 minutes’ drive to the beach
  • Close proximity to the best private English schools
  • Sturgeon fishing activity in the area
  • Many wineries with vineyards in the area
  • New highway to be built in near future, linking Moniatis to all major cities in Cyprus

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25784
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
6 245 000 € 13877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46120
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
6 770 000 € 8462 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23660
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 8
იყიდება
5 995 000 € 5995 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47610
  • ფართი 1000 m²
  • Rooms 10
იყიდება
6 780 000 € 7353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23659
  • ფართი 922 m²
  • Rooms 8
იყიდება
7 500 000 € 14423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25078
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
5 200 000 € 52000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
6 000 000 € 5976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49871
  • ფართი 1004 m²
  • Rooms 7
იყიდება
5 600 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45707
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
8 500 000 € 12592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41512
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა