Property 49051 photo 1
Property 49051 photo 2
Property 49051 photo 3
Property 49051 photo 4
Property 49051 photo 5
Property 49051 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 171 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 020 700 € 8419 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37852
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 211 000 € 5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • ფართი 213 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 100 000 € 4074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20274
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 550 000 € 10264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44656
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
2 035 000 € 16150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37006
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 125 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34282
  • ფართი 189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 200 000 € 3692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37244
  • ფართი 325 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 799 000 € 11835 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37016
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა