ფასი 340 000 €
5862 €/m²
Property 49048 photo 1
Property 49048 photo 2
Property 49048 photo 3
Property 49048 photo 4
Property 49048 photo 5
Property 49048 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 58 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52183
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
297 500 € 2458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52049
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²
იყიდება
380 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52358
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 3082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49789
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
501 228 € 3740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52440
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა