790 000 €
2904 €/m²
Property 48964 photo 1
Property 48964 photo 2
Property 48964 photo 3
Property 48964 photo 4
Property 48964 photo 5
Property 48964 photo 6
Property 48964 photo 7
Property 48964 photo 8
Property 48964 photo 9
Property 48964 photo 10
Property 48964 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 272 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
880 000 € 3087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35346
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46268
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42080
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 2417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44506
  • ფართი 455 m²
  • Rooms 9
იყიდება
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32890
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
685 000 € 3071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49302
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 6
იყიდება
890 000 € 4009 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43982
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43603
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა