Property 48950 photo 1
Property 48950 photo 2
Property 48950 photo 3
Property 48950 photo 4
Property 48950 photo 5
Property 48950 photo 6
Property 48950 photo 7
Property 48950 photo 8
Property 48950 photo 9
Property 48950 photo 10

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 164 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 150 000 € 6886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41265
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 775 000 € 8743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14950
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 323 000 € 4424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 055 000 € 4586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25768
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 145 000 € 7896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44707
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 9285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23730
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 221 000 € 7182 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39435
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
974 000 € 5975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46932
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 230 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41325
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 040 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42439
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა