ფასი 250 000 €
2874 €/m²
Property 48935 photo 1
Property 48935 photo 2
Property 48935 photo 3
Property 48935 photo 4
Property 48935 photo 5
  • ობიექტის კოდი 48935
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 87 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 87 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 915 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63204
  • ფართი 306 m²
იყიდება
235 000 € 2582 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51525
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48889
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა