2 200 000 €
4082 €/m²
Property 48916 photo 1
Property 48916 photo 2
Property 48916 photo 3
Property 48916 photo 4
Property 48916 photo 5
Property 48916 photo 6
Property 48916 photo 7
Property 48916 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 539 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51115
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48516
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 000 000 € 5405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26804
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 800 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25110
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 000 000 € 4838 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23758
  • ფართი 620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 000 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35703
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 300 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26896
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 204 555 € 6427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45609
  • ფართი 343 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა