315 000 €
15 €/m²
Property 48867 photo 1
Property 48867 photo 2
Property 48867 photo 3
Property 48867 photo 4
Property 48867 photo 5
Property 48867 photo 6
Property 48867 photo 7
Property 48867 photo 8
Property 48867 photo 9
Property 48867 photo 10
Property 48867 photo 11
Property 48867 photo 12
Property 48867 photo 13
Property 48867 photo 14
Property 48867 photo 15
Property 48867 photo 16
Property 48867 photo 17
Property 48867 photo 18
Property 48867 photo 19
Property 48867 photo 20
Property 48867 photo 21
Property 48867 photo 22
Property 48867 photo 23
Property 48867 photo 24
Property 48867 photo 25
Property 48867 photo 26

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 9 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 21000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა.

For sale, a bit land plot of 21.000 sqm in the middle of the island and only 4km from the closest beach of Kontogialos.

The land has easy access by the main road and is a bit sloping, however with a dirt road leading up to the plot.

The plot is buildable.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25988
  • ფართი 17600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
305 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24096
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34063
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
330 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37947
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
320 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3784
  • ფართი 15233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
425 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32444
  • ფართი 6409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
280 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48270
  • ფართი 1342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
330 000 € 118 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60122
  • ფართი 2776 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
330 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23091
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34921
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა