ფასი 320 000 €
3200 €/m²
Property 48824 photo 1
Property 48824 photo 2
Property 48824 photo 3
Property 48824 photo 4
Property 48824 photo 5
Property 48824 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
298 000 € 2568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46089
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52168
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
374 000 € 3309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56084
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47229
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55886
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46090
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52358
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52081
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა