2 400 000 €
3768 €/m²
Property 48815 photo 1
Property 48815 photo 2
Property 48815 photo 3
Property 48815 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 637 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 650 000 € 10600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44806
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
2 930 000 € 5232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41276
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 700 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47735
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 060 000 € 17758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9671
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 990 000 € 3480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19436
  • ფართი 859 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46078
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30357
  • ფართი 472 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა