ფასი 430 000 €
5059 €/m²
Property 48791 photo 1
Property 48791 photo 2
Property 48791 photo 3
Property 48791 photo 4
  • ობიექტის კოდი 48791
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 85 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
390 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48787
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47015
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²
იყიდება
574 000 € 5917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49050
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 2730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52956
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 5084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44286
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა