500 000 €
3030 €/m²
Property 48776 photo 1
Property 48776 photo 2
Property 48776 photo 3
Property 48776 photo 4
Property 48776 photo 5
Property 48776 photo 6
Property 48776 photo 7
Property 48776 photo 8
Property 48776 photo 9
Property 48776 photo 10
Property 48776 photo 11
Property 48776 photo 12
Property 48776 photo 13
Property 48776 photo 14
Property 48776 photo 15
Property 48776 photo 16
Property 48776 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1972
  • რემონტის წელი: 1999
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 165 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment includes the entire roof for individual use.

The apartment is located in the area of Paleo Faliro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 3088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50472
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 2163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53093
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 5
იყიდება
550 000 € 3179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29967
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 5
იყიდება
475 000 € 3442 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51878
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48776
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36721
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა