700 000 €
875 €/m²
Property 48716 photo 1
Property 48716 photo 2
Property 48716 photo 3
Property 48716 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 115 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 640 კვ.მ.

Region : Ouranoupolis

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
770 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31597
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
700 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48716
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
750 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22385
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
800 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31749
  • ფართი 7400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 2801
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
800 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45819
  • ფართი 12750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
600 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14907
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45821
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
860 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8865
  • ფართი 4560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა