Property 48595 photo 1
Property 48595 photo 2
Property 48595 photo 3
Property 48595 photo 4
Property 48595 photo 5
Property 48595 photo 6
Property 48595 photo 7
Property 48595 photo 8
Property 48595 photo 9
Property 48595 photo 10
Property 48595 photo 11
Property 48595 photo 12
Property 48595 photo 13
Property 48595 photo 14
Property 48595 photo 15
Property 48595 photo 16
Property 48595 photo 17
Property 48595 photo 18
Property 48595 photo 19
Property 48595 photo 20
Property 48595 photo 21
Property 48595 photo 22
Property 48595 photo 23
Property 48595 photo 24
Property 48595 photo 25
Property 48595 photo 26
Property 48595 photo 27
Property 48595 photo 28
Property 48595 photo 29
Property 48595 photo 30
Property 48595 photo 31
Property 48595 photo 32
Property 48595 photo 33
Property 48595 photo 34
Property 48595 photo 35
Property 48595 photo 36
Property 48595 photo 37
Property 48595 photo 38
Property 48595 photo 39
Property 48595 photo 40
Property 48595 photo 41
Property 48595 photo 42
Property 48595 photo 43
Property 48595 photo 44
Property 48595 photo 45
Property 48595 photo 46
Property 48595 photo 47
Property 48595 photo 48
Property 48595 photo 49
Property 48595 photo 50
Property 48595 photo 51

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 550 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 950 000 € 6344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52522
  • ფართი 465 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 374 000 € 17302 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32897
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 1
იყიდება
3 400 000 € 9444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39277
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 890 000 € 10509 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19768
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48595
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29336
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა