480 000 €
3636 €/m²
Property 48572 photo 1
Property 48572 photo 2
Property 48572 photo 3
Property 48572 photo 4
Property 48572 photo 5
  • ობიექტის კოდი 48572
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 132 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 132 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
698 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45770
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 4873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56484
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49364
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 1077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64775
  • ფართი 399 m²
იყიდება
465 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43904
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52529
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²
იყიდება
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46090
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
665 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43979
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა