Property 48551 photo 1
Property 48551 photo 2
Property 48551 photo 3
Property 48551 photo 4
Property 48551 photo 5
Property 48551 photo 6
Property 48551 photo 7
Property 48551 photo 8
Property 48551 photo 9
Property 48551 photo 10
Property 48551 photo 11
Property 48551 photo 12
Property 48551 photo 13
Property 48551 photo 14
Property 48551 photo 15
Property 48551 photo 16

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 60 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

Area: Faliro

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63905
  • ფართი 54 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
285 000 € 2035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58412
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა