Property 48517 photo 1
Property 48517 photo 2
Property 48517 photo 3
Property 48517 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 239 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
670 000 € 3526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4009 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43982
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34005
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 3456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49394
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
635 000 € 2634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51912
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40270
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
850 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49205
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
772 500 € 7287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44323
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 3260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44818
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა