იყიდება - სასტუმრო 4200 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა Moles Kalives
380 000 €
90 €/m²
Property 48388 photo 1
Property 48388 photo 2
Property 48388 photo 3
Property 48388 photo 4
Property 48388 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 96 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4200 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა