236 000 €
2713 €/m²
Property 48367 photo 1
Property 48367 photo 2
Property 48367 photo 3
Property 48367 photo 4
  • ობიექტის კოდი 48367
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 87 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 87 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52309
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48824
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 2943 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43124
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50921
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 1837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45780
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
189 000 € 2362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46113
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა