45 000 €
83 €/m²
Property 48350 photo 1
Property 48350 photo 2
Property 48350 photo 3
Property 48350 photo 4
Property 48350 photo 5
Property 48350 photo 6
Property 48350 photo 7
Property 48350 photo 8
Property 48350 photo 9
Property 48350 photo 10
Property 48350 photo 11
Property 48350 photo 12
Property 48350 photo 13
Property 48350 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 9 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 540 კვ.მ. on the island of Corfu.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62633
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11602
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
60 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30580
  • ფართი 4022 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
47 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56820
  • ფართი 2053 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
50 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33895
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
45 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35783
  • ფართი 1611 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
52 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44586
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
43 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23653
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43283
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა