3 950 000 €
4938 €/m²
Property 48347 photo 1
Property 48347 photo 2
Property 48347 photo 3
Property 48347 photo 4
Property 48347 photo 5
Property 48347 photo 6
Property 48347 photo 7
Property 48347 photo 8
Property 48347 photo 9
Property 48347 photo 10
Property 48347 photo 11
Property 48347 photo 12
Property 48347 photo 13
Property 48347 photo 14
Property 48347 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m

აღწერა

იყიდება 5-სართულიანი ვილა ფართით 800 კვ.მ in Limassol. სარდაფი შედგება ერთიერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთიერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 000 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52521
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 450 000 € 4186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19439
  • ფართი 824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
გირჩევთ იყიდება
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26924
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
4 540 000 € 6715 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23662
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25790
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
4 000 000 € 7476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47230
  • ფართი 535 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 500 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49313
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
4 500 000 € 7234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21492
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25775
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა