2 990 000 €
7475 €/m²
Property 48346 photo 1
Property 48346 photo 2
Property 48346 photo 3
Property 48346 photo 4
Property 48346 photo 5
Property 48346 photo 6
Property 48346 photo 7
Property 48346 photo 8
Property 48346 photo 9
Property 48346 photo 10
Property 48346 photo 11
Property 48346 photo 12
Property 48346 photo 13
Property 48346 photo 14
Property 48346 photo 15
Property 48346 photo 16
Property 48346 photo 17
Property 48346 photo 18

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 400 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 374 000 € 17302 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32897
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 1
იყიდება
3 700 000 € 7341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43977
  • ფართი 504 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23669
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 600 000 € 4126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43617
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 9541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40361
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 600 000 € 5842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46052
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 800 000 € 5156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49062
  • ფართი 737 m²
  • Rooms 2
იყიდება
2 900 000 € 9666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22150
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
4 000 000 € 6482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49278
  • ფართი 617 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა