100 000 €
287 €/m²
Property 48300 photo 1
Property 48300 photo 2
Property 48300 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 35
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 348 კვ.მ. in Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 122 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43634
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
95 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63509
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
125 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39849
  • ფართი 4946 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
100 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49128
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
130 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58988
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21692
  • ფართი 4008 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
130 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57322
  • ფართი 3221 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
120 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35497
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47349
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
90 000 € 461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35818
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა