280 000 €
208 €/m²
Property 48270 photo 1
Property 48270 photo 2
Property 48270 photo 3
Property 48270 photo 4
Property 48270 photo 5
Property 48270 photo 6
Property 48270 photo 7
Property 48270 photo 8
Property 48270 photo 9
Property 48270 photo 10
Property 48270 photo 11
Property 48270 photo 12
Property 48270 photo 13
Property 48270 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1342 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

For sale a land plot of 1.342 sq.m in the Alepou area, in the suburb of Corfu town. The plot has the possibility of building 400 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34921
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
305 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24096
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
250 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52412
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52138
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
280 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29139
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23170
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
250 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29440
  • ფართი 6400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33336
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56546
  • ფართი 2569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m

სიახლეების დაგზავნა