5 995 000 €
5995 €/m²
Property 47610 photo 1
Property 47610 photo 2
Property 47610 photo 3
Property 47610 photo 4
Property 47610 photo 5
Property 47610 photo 6
Property 47610 photo 7
Property 47610 photo 8
Property 47610 photo 9
Property 47610 photo 10
Property 47610 photo 11
Property 47610 photo 12
Property 47610 photo 13
Property 47610 photo 14
Property 47610 photo 15
Property 47610 photo 16
Property 47610 photo 17
Property 47610 photo 18
Property 47610 photo 19
Property 47610 photo 20
Property 47610 photo 21
Property 47610 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 9
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 18 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 54 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 1000 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 საშხაპეები. Entresol შედგება 5 საძინებელი ოთახები, 5 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
8 300 000 € 16938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9670
  • ფართი 490 m²
  • Rooms 4
იყიდება
6 680 000 € 9125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23655
  • ფართი 732 m²
  • Rooms 8
იყიდება
6 300 000 € 7627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49056
  • ფართი 826 m²
  • Rooms 6
იყიდება
7 500 000 € 9493 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46821
  • ფართი 790 m²
  • Rooms 7
იყიდება
6 780 000 € 7353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23659
  • ფართი 922 m²
  • Rooms 8
იყიდება
5 150 000 € 7629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23651
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
6 350 000 € 8906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23654
  • ფართი 713 m²
  • Rooms 8
იყიდება
6 770 000 € 8462 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23660
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 8
იყიდება
5 995 000 € 5995 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47610
  • ფართი 1000 m²
  • Rooms 10
იყიდება
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25784
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა