Property 47537 photo 1
Property 47537 photo 2
Property 47537 photo 3
Property 47537 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 440 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43650
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 4255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32895
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 5
გირჩევთ იყიდება
2 000 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43890
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 300 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52259
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 000 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44449
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 900 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25113
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 395 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45719
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 500 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49574
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 500 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33174
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 12903 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45607
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა