Property 47535 photo 1
Property 47535 photo 2
Property 47535 photo 3
Property 47535 photo 4
Property 47535 photo 5
Property 47535 photo 6
Property 47535 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 310 კვ.მ in Paphos. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32799
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
930 000 € 4428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43256
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52359
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45145
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 7
იყიდება
660 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51490
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
772 500 € 7287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44323
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
788 200 € 2680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49747
  • ფართი 294 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48517
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა