590 000 €
2796 €/m²
Property 47531 photo 1
Property 47531 photo 2
Property 47531 photo 3
Property 47531 photo 4
Property 47531 photo 5
Property 47531 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 211 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 3087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35346
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
481 535 € 2832 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52353
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
490 500 € 3503 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46008
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
720 000 € 4645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43717
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2901 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39312
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 5
იყიდება
860 400 € 4504 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56126
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 2489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35677
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52427
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა