365 832 €
4110 €/m²
Property 47492 photo 1
Property 47492 photo 2
Property 47492 photo 3
Property 47492 photo 4
Property 47492 photo 5
Property 47492 photo 6
Property 47492 photo 7
  • ობიექტის კოდი 47492
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 89 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 89 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52081
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
426 300 € 4900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45126
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52543
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45123
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
501 228 € 3740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52440
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52028
  • ფართი 159 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 000 € 2689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50926
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
374 000 € 3309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56084
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა