იყიდება - კოტეჯი 236 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 280 000 €
9661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47461
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 236 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 635 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 236 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 800 000 € 3938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42132
  • ფართი 711 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 900 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25113
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 400 000 € 3809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33038
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 9541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40361
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 280 000 € 9661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47461
  • ფართი 236 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 800 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45713
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 200 000 € 4081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48916
  • ფართი 539 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა