იყიდება - კოტეჯი 223 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
ფასი 1 000 000 €
4484 €/m²
Property 47459 photo 1
Property 47459 photo 2
Property 47459 photo 3
  • ობიექტის კოდი 47459
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 223 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 448 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 223 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34218
  • ფართი 264 m²
  • Rooms 5
იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36215
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 395 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44227
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 200 000 € 3870 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45697
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40223
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 10
იყიდება
890 000 € 4684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10824
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
970 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41547
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 4561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37417
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა