470 000 €
47 €/m²
Property 47378 photo 1
Property 47378 photo 2
Property 47378 photo 3
Property 47378 photo 4
Property 47378 photo 5
Property 47378 photo 6
Property 47378 photo 7
Property 47378 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 27 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale is a land plot of 10.000 sq.m with a sea view in the Chalikunas area in the south-west of Corfu.
The plot is supplied with electricity and water. There is also a small storage room.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
600 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25388
  • ფართი 94000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7700 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
500 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4100
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
400 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33310
  • ფართი 20700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
550 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6155
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
690 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65497
  • ფართი 5060 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56994
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
399 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60783
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62176
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა