იყიდება - კოტეჯი 535 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
4 000 000 €
7477 €/m²
Property 47230 photo 1
Property 47230 photo 2
Property 47230 photo 3
Property 47230 photo 4
Property 47230 photo 5
Property 47230 photo 6
Property 47230 photo 7
Property 47230 photo 8
Property 47230 photo 9
Property 47230 photo 10
Property 47230 photo 11
Property 47230 photo 12
Property 47230 photo 13
Property 47230 photo 14
Property 47230 photo 15
Property 47230 photo 16
  • ობიექტის კოდი 47230
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 535 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 800 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 535 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 410 000 € 6466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23670
  • ფართი 682 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 500 000 € 7234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21492
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
3 374 000 € 17302 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32897
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 1
იყიდება
4 000 000 € 6482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49278
  • ფართი 617 m²
  • Rooms 9
იყიდება
4 000 000 € 7476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47230
  • ფართი 535 m²
  • Rooms 6
იყიდება
5 493 600 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28885
  • ფართი 654 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 240 000 € 6281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23668
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
გირჩევთ იყიდება
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26924
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
3 800 000 € 5156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49062
  • ფართი 737 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა