440 000 € 399 000 €
3990 €/m²
Property 47229 photo 1
Property 47229 photo 2
Property 47229 photo 3
Property 47229 photo 4
Property 47229 photo 5
Property 47229 photo 6
Property 47229 photo 7
Property 47229 photo 8
Property 47229 photo 9
Property 47229 photo 10
Property 47229 photo 11
Property 47229 photo 12
Property 47229 photo 13

Details

  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47015
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50523
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49553
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46015
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
650 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46029
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54440
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა