197 000 €
2010 €/m²
Property 47216 photo 1
Property 47216 photo 2
Property 47216 photo 3
Property 47216 photo 4
Property 47216 photo 5
Property 47216 photo 6
Property 47216 photo 7
Property 47216 photo 8

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 35000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 98 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 3965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56555
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52184
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2358 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42395
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44801
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 1542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52190
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
295 000 € 3041 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43886
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
289 000 € 3612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49150
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46298
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა