150 000 €
14 €/m²
Property 47137 photo 1
Property 47137 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 47 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10195 კვ.მ. on the island of Corfu.

For sale, three attached land plots of 8.288 sq.m, 1.124 sq.m and 783 sq.m located in Magoulades village in the north of Corfu.

The land plots are 50 m away from the main road and with acces by a dirt road.

The lands are suitable for construction of a house, rooms to let or other purposes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35066
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
135 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38348
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
215 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48390
  • ფართი 11450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
130 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32703
  • ფართი 1174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
190 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52177
  • ფართი 6145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
130 000 € 343 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30887
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
130 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44032
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
190 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36302
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
160 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34399
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
150 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57948
  • ფართი 2307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა