Property 47133 photo 1
Property 47133 photo 2
Property 47133 photo 3
Property 47133 photo 4
Property 47133 photo 5
Property 47133 photo 6
Property 47133 photo 7
Property 47133 photo 8
Property 47133 photo 9
Property 47133 photo 10
Property 47133 photo 11
Property 47133 photo 12
Property 47133 photo 13
Property 47133 photo 14
Property 47133 photo 15
Property 47133 photo 16
Property 47133 photo 17
Property 47133 photo 18
Property 47133 photo 19
Property 47133 photo 20
Property 47133 photo 21
Property 47133 photo 22
Property 47133 photo 23
Property 47133 photo 24
Property 47133 photo 25

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 275 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 200 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

ვიდეო

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51144
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 770 m
იყიდება
1 220 000 € 2355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52429
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 770 m
იყიდება
1 280 000 € 3798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57386
  • ფართი 337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57927
  • ფართი 290 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა