ფასი 399 000 €
2389 €/m²
Property 47099 photo 1
Property 47099 photo 2
Property 47099 photo 3
Property 47099 photo 4
Property 47099 photo 5
Property 47099 photo 6
Property 47099 photo 7
Property 47099 photo 8
Property 47099 photo 9
Property 47099 photo 10
Property 47099 photo 11
Property 47099 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 167 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
415 000 € 2075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49184
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 3212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52541
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2025 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49266
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 5
იყიდება
340 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49191
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 6
იყიდება
595 000 € 4685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31812
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51518
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 1038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45213
  • ფართი 337 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
379 000 € 2165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49267
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა