ფასი 440 000 €
2472 €/m²
Property 47098 photo 1
Property 47098 photo 2
Property 47098 photo 3
Property 47098 photo 4
Property 47098 photo 5
Property 47098 photo 6
Property 47098 photo 7
Property 47098 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 178 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Off-plan project, the delivery date is 12 months after the signing of the purchase and sale contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 500 € 3503 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46008
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
379 000 € 2165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49267
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38736
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56719
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
435 000 € 2301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52354
  • ფართი 189 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56715
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51518
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 3
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 2489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35677
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა