ფასი 1 540 000 €
11324 €/m²
Property 47030 photo 1
Property 47030 photo 2
Property 47030 photo 3
Property 47030 photo 4
Property 47030 photo 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 136 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24901
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 580 000 € 6810 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56951
  • ფართი 232 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 380 000 € 12545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43651
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 290 000 € 8216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37494
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 750 000 € 7882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36148
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 240 000 € 16231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41341
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 431 000 € 7119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39436
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 8680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56357
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26183
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 035 000 € 16150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37006
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა