ფასი 1 250 000 €
7530 €/m²
Property 47028 photo 1
Property 47028 photo 2
Property 47028 photo 3
Property 47028 photo 4
Property 47028 photo 5
Property 47028 photo 6
Property 47028 photo 7
Property 47028 photo 8
Property 47028 photo 9

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 166 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეთერთმეტე სართულზე სართულზე და შედგება მეთერთმეტე სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

For sale under construction. Apartment of 166 sq. m. in Limassol. The apartment is situated on the 9th floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one bathroom, one shower WC, one storeroom. The flat has an interior layout. The property is subject to VAT. There are solar panels for water heating and air conditioning. The building has a lift. There is an alarm system installed. Extras included with the property: parking space. The property boasts a shared swimming pool.

Apartments for the most sophisticated taste. Stunning layouts and sea views. 24-hour maintenance, concierge service and security. Private underground parking.
The swimming pool opens only to residents of the complex, bar, gym, spa, tennis court, garden and playground, playground for children, indoor pool for residents only, fitness room and relaxation areas. Restaurants, bars and shops for everyone.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 270 000 € 15487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41334
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 300 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44953
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 111 950 € 6464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37329
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 055 000 € 4586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25768
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 550 000 € 6595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45442
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 040 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42439
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 357 000 € 7935 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49051
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 700 000 € 11409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40918
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა