800 000 €
160 €/m²
Property 46991 photo 1
Property 46991 photo 2
Property 46991 photo 3
Property 46991 photo 4
Property 46991 photo 5
Property 46991 photo 6
Property 46991 photo 7
Property 46991 photo 8
Property 46991 photo 9
Property 46991 photo 10
Property 46991 photo 11
Property 46991 photo 12
Property 46991 photo 13
Property 46991 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 230 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 28 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. on the island of Corfu. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

For sale, a 5000 sq.m land plot in the north-east of Corfu island.

The plot is buildable, has a sloping landscape which provides amazing sea views, access from the main road. It is ideal for investment - it is a good chance to use the untouched virgin piece of land in this beautiful bay and build a private villa or more than one for rental purposes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29407
  • ფართი 10025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
650 000 € 406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25355
  • ფართი 1599 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
700 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37791
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33678
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
980 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50867
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
900 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9631
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 150 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56094
  • ფართი 26159 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
650 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37194
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა