Property 46944 photo 1
Property 46944 photo 2
Property 46944 photo 3
Property 46944 photo 4
Property 46944 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 97 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45941
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 4
იყიდება
611 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45513
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
600 000 € 6382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49491
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
570 000 € 4956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46530
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52132
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 4
იყიდება
460 000 € 3216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41881
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
460 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52061
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45726
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა