Property 46939 photo 1
Property 46939 photo 2
Property 46939 photo 3
Property 46939 photo 4
Property 46939 photo 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 158 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The completion date is the end of 2021

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
839 000 € 3585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46304
  • ფართი 234 m²
  • Rooms 3
იყიდება
840 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41254
  • ფართი 168 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
875 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56071
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49700
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
975 000 € 3228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46122
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 4
იყიდება
851 000 € 6211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44118
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 031 000 € 6403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42230
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
637 500 € 5100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45127
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა