Property 46927 photo 1
Property 46927 photo 2
Property 46927 photo 3
Property 46927 photo 4
Property 46927 photo 5
Property 46927 photo 6
Property 46927 photo 7
Property 46927 photo 8
Property 46927 photo 9
Property 46927 photo 10
Property 46927 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 174 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
708 000 €
  • ობიექტის კოდი 42422
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51403
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41726
  • ფართი 229 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45694
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 250 € 4515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56122
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45941
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49253
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა