3 700 000 €
6239 €/m²
Property 46883 photo 1
Property 46883 photo 2
Property 46883 photo 3
Property 46883 photo 4
Property 46883 photo 5
Property 46883 photo 6
Property 46883 photo 7
Property 46883 photo 8
Property 46883 photo 9
Property 46883 photo 10
Property 46883 photo 11
Property 46883 photo 12
Property 46883 photo 13
Property 46883 photo 14
Property 46883 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 593 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 3 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 700 000 € 6239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46883
  • ფართი 593 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 452 385 € 9314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36965
  • ფართი 478 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25790
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
4 632 000 € 9227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31679
  • ფართი 502 m²
იყიდება
4 240 000 € 6281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23668
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 500 000 € 3 900 000 € 4406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42403
  • ფართი 885 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 200 000 € 5387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24873
  • ფართი 594 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
5 150 000 € 7629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23651
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 000 000 € 4838 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23758
  • ფართი 620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა