ფასი 531 508 €
4393 €/m²
Property 46828 photo 1
Property 46828 photo 2
Property 46828 photo 3
Property 46828 photo 4
Property 46828 photo 5
Property 46828 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 121 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42437
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
680 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52188
  • ფართი 221 m²
  • Rooms 4
იყიდება
756 126 € 6301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52380
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51032
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
501 228 € 3740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52440
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 2123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52132
  • ფართი 259 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა